Shakti
Atpakaļ

Diāna Ērenpreiss

Zināšanu jomas: Ajurvēda, Astroloģija, Joga, Tantra

Nopietnu veselības problēmu dēļ sāku nodarboties ar jogu. Ātrais un noturīgais rezultāts pārliecināja mani par seno zināšanu iedarbīgumu un rosināja nopietni apgūt šo zinātni. No 1996. gada mācos Teorētisko zināšanu universitātē uz Šiva centra bāzes, nostiprinot zināšanas neatlaidīgā mājas praksē. Dziļas mistiskās pieredzes iegūšana Indijā atraisīja manī dziedniecības spējas un radīja apzinātu vēlmi palīdzēt cilvēkiem. Tā arī izveidojās mūsu centrs. Pēc tam organizējām ajurvēdas ārstu atbraukšanu no Indijas un dažāda veida ajurvēdas procedūru, masāžas un Pančakarmas tehnikas apmācību. Hatha jogas zināšanas es pilnveidoju A. Siderska, A. Lappas un V. Smironova semināros.

Mediatīvās prakses un tantru apguvu pie vadošajiem Ošo skolas skolotājiem, beidzu mantras klasi pie Svami Vidžaiananda.

Es jūtu lielu pateicību visiem manis sastaptajiem Skolotājiem. Visu, ko viņi man ir iemācījuši, es cenšos nodot saviem skolniekiem un klientiem. Zināšanas - tā ir enerģija, bet enerģijai vienmēr ir brīvi jāplūst. Jo tā arī ir dzīve...

2008. gada oktobrī Indijā Moksha Dham ašramā saņēma iesvētību parampariskajā Saraswati tradīcijā no Shri Shri Swami Prakashanand Saraswati Teet Maharaj.

Masāžas un procedūras

Kursi un apmācības

Konsultācijas

Meditācijas

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}