Shakti
Atpakaļ

"Durga jantras veidošana"

2. aprīlī plkst. 13:00

Durga – nozīmē „neuzveicama”. Šī dieviete palīdz mums uzveikt trūkumus, kaitīgus ieradumus, kā arī harmonizēt otro čatru – Svadhistanu. Dieviete palīdz arī tiem, kuri gatavi pārmaiņām, transformācijai, drosmīgi virzīties uz priekšu.

Būdama Dievišķā Māte, viņa iznīcina disharmoniju, kas traucē līdzsvaram fenomenālā pasaulē. Viņa katram novēl labestību, pat tam, ko pati iznīcina, jo viņa ir katras radības māte.

Zīmējot Durgas jantru, mēs piepildām sevi ar spēku un apņēmību virzīties tālāk pa dzīves garīgo ceļu. Šī jantra var kļūt par aizsargājošo talismanu, kā arī palīdzēt atrisināt konkrētus uzdevumus: izmainīt to, kas jau ir sagatavojies pārmaiņām, bet trūkst spēka spert izšķirošo soli. Pieņemsim, pielikt punktu personīgām vai darba attiecībām, atmest kaitīgus ieradumus, izmainīt dzīvesveidu.

Pēc attiecīgās meditācijas mēs zīmēsim jantru ar akvarelēm uz īstas kanvas. Nav nepieciešama papildus sagatavošana, ka arī zīmēšanas prasmes.

Jantras zīmēšanai tiks nodrošināts viss nepieciešamais. Jā Jums ir akvareļzīmuļi, cirkulis un dzēšgumija, paņemiet tos līdzi.

Nodarbības ilgums - 4 stundas.

Cena: 20 EUR

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}