Shakti
Atpakaļ

Hatha Jogas Klase

Zināšanu jomas: Joga

Dažādas jogas pozas (Asanas) un vingrinājumi, kā arī elpošanas metodes (Pranajama).

Joga – tas ir unikāls fiziskās slodzes veids: harmoniski attīsta ķermeni, pilnveido garu, figūra kļūst staltāka un elastīga, bet nelabvēlīga nodarbību ietekme nav novērota.

Praktiskie vingrinājumi atjauno enerģijas tonusu un spēkus, lai justos modri un nejustu nogurumu.

Jogas vingrojumi brīnišķīgi aktivizē ķermeni, padarot to spēcīgu un elastīgu. Šo nodarbību prakses unikālums ir tas, ka enerģija tiek piesaistīta vairāk, nekā patērēta. Tāpēc pēc nodarbībām ir jūtams spēku pieplūdums un labs garastāvoklis. Joga sevišķu uzmanību velta mugurkaulam kā vesela ķermeņa pamatam. Tieši mugurkaula projekcijā atrodas čakras un galvenie enerģētiskie kanāli. Jogas sarežģītie un stiepjošie vingrojumi palīdz nostiprināt un atjaunot mugurkaulu.

Jogas prakse piešķir pozitīvu skatījumu uz dzīvi, palīdz harmoniski mijiedarboties ar ārējo un iekšējo pasauli, saglabāt mieru un līdzsvaru, ar apdomu un gudri uztvert dzīves situācijas. Jogas nodarbībās mēs mācāmies klausīties, izjust savu ķermeni, organismu. Nav pārsteidzoši, ka mēs sākam labāk justies.

Jogas prakse paredzēta tam, lai iemācītos valdīt savu Prātu un izmantotu šo savu pilnveidoto instrumentu pēc tā sūtības. Nekontrolētais prāts mūs padara egoistiskus, piepildot ar bailēm un nemieru, neļaujot gūt laimi, mieru un harmoniju.

Un tomēr, praksē Jogai piemīt 2 lieli „trūkumi"

Pirmkārt, tas viss ir jādara, un tas ir jādara regulāri!

Visgrūtākais – ir atnākt uz nodarbībām un atritināt paklājiņu. Ja šī vissarežģītākā daļa ir paveikta, atliek vienīgi ar prieku nodoties nodarbībām.

Cena: 15 EUR

Speciālisti:

Komentāri

Kad plānojas jauna Hatha jogas klase , vai var pievienoties esošajai ?

sandis

Labdien, jauna Hatha jogas klase sāksies 6.janvārī, notiks pirmdienās 17.30-19.00. Nākamnedēļ visa informācija būs mājas lapā sadaļā "Pasākumu kalendārs": http://www.shakti.lv/lv/blog

Juris Ērenpreiss

Sveiki! Vai uz nodarbībām var ierasties arī 14 gadīgi bērni?

Paula

Labdien, jā - 14 gadu vecuma bērni droši var nākt.

Juris Ērenpreiss

Sveiki! Velos pieteikties uz Hathas jogas nodarbibu 06,10,2016 19,00. Paldies,Tanja

Tatjana

Labdien, paldies par pieteikumu, bet uz regulārām jogas nodarbībām atsevišķi pieteikties nav nepieciešams, varat vienkārši droši nākt. Pieteikties ir nepieciešams uz īslaicīgiem nodarbību cikliem vai semināriem.. Ar cieņu,Juris

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vai hatha joga pie Karinas Mokrovas notiek krievu valodā?

Daiga

Labdien, Karina jogu vada krievu valodā, bet ja ir nepieciešams, var aī visu paskaidrot latviski.

Juris Ērenpreiss

Sveiki , gribēju pajautāt , vai uz Jogu drīkst pieteikties arī jaunāki cilvēki par 16 gadiem ?

Alise

Labdien, droši - vecuma ierobežojuma nav.

Juris Ērenpreiss

No kaada veecuma var pieteikties?

Elina

Labdien, no 16 gadiem.

Juris Ērenpreiss

Labdien, vai Hathas jogas klasei var pievienoties jebkurā otrdienā? Vai var pievienoties arī iesācējs? Vai iepriekš nepieciešams pierakstīties? Vai nodarbības ir latviešu valodā? Vēlētos arī Ajūrvēdas individuālo konsultāciju, bet diemžēl es tieku tikai otrdienu vai piektdienu vakaros pēc 18.40,.ja tas ir iespējams labprāt pierakstītos. Paldies.

Beāte

Labdien, jogas nodarbībām var pievienoties jebkurā laikā, iepriekšējs pieraksts nav nepieciešams, tās notiek krievu valodā. Par Ajurvēdas individuālo konsultāciju ārpus parasto konsultāciju laika lūdzu rakstiet Dr. Jurim Ērenpreisam uz "jerenpreiss( at )gmail.com". Ar cieņu Shakti centrs

Juris Ērenpreiss

Sveiki! Vai varētu lūdzu pateikt cik maksā hatha jogas nodarbības, es nekur jūsu lapā nevaru atrast cenas.

Sendija

Labdien! Hatha jogas nodarbības maksā 5 Ls.

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}