Shakti
Atpakaļ

Joga Seminārs Turcijā

2016.gada 17.-25.jūnijā

Šī ir iespēja, intensīvi nodarbojoties ar jogu, „pārlādēties", nomest sakrājušos spriedzi, nogurumu un kārtīgi piepildīties ar dzīves enerģiju! Saulgrieži un LĪGO Vidusjūrā!

Programmā ietilpst 2-3 nodarbības katru dienu:

No rīta plkst. 6:00-8:00

 • Iesildīšanās, lai pamostos un pārkārtotu organismu
 • Pranajama – elpošanas prakse, kas palielina organisma rezerves
 • Asanu vingrojumi, ka palīdz piesaistīt enerģiju un paaugstināt tās līmeni

Pēcpusdienā plkst.13:00-15:00 Mākslas terapija – jantru un mandalu zīmēšana

Vakarā plkst. 18:30-20:00

 • Apzināto kustību prakse un citi efektīvas pašregulācijas paņēmieni
 • Padziļināta pašu galveno Asanu pārstrāde
 • Meditācija, Joga Nidra un citas ļoti dziļas atslābināšanās metodes

Mēs nodarbosimies ar unikāliem vingrojumiem, kas palīdzēs atbrīvot zemapziņu un ķermeni no stresa un negatīvām emocijām. Elpošanas vingrojumi, kas atjauno pareizu plaušu un audu elpošanu. Nodarbības būs maksimāli noderīgas, efektīvas, ekoloģiskas un veidotas tā, lai pakāpeniski palielinātu slodzi un paceltu enerģiju no zemākajām čakrām uz augšējām. Gaisotne labvēlīgi noskaņos uz dziļām, nopietnām nodarbībām, bet ikdienas intensīvā jogas prakse sniegs jūtamu rezultātu. Atslēgšanās no ikdienas rūpēm, saule, augļi un peldēšana siltajā jūrā palīdzēs pilnīgi „pārlādēties”!

Ko Jūs rezultātā iegūsiet?

Jūs atgriezīsieties mājās krietni labākā fiziskā un psiholoģiskā stāvoklī. Jūs tiksiet vaļā no ierastā hroniskā noguruma un saņemsiet enerģijas lādiņu daudziem mēnešiem uz priekšu. Ļoti dziļa atslābināšanās sniegs iespēju atgriezties pie spēcīgāka enerģijas avota, kā arī turpināt dzīvot un radīt tālāk. Atradīsies risinājumi uz vairākiem jautājumiem, bet dzīve iegūs jaunas krāsas.

Kur notiks seminārs?

ADRASAN – tā ir neliela turku pilsētiņa Vidusjūras piekrastē, kas ir ieskauta ar kalniem un priežu mežu.

Uz šo vietu ligzdoties peld lielie jūras bruņurupuči. Tāpēc, paldies bruņurupučiem! Lielas viesnīcas un tusiņi šeit ir aizliegti, bet oļu pludmale ir Eiropas Vides aģentūras aizsargājama teritorija.

Starpcitu, vai Jūs kādreiz esiet redzējuši īstus jūras bruņurupučus?

2015. gada Jogas Semināra fotogrāfijasFoto Yoga Intensiv 2015
Video rullītis 2015: Video Yoga Intensiv 2015

Šī ir brīnišķīga vide Eko-atpūtai un jogas nodarbībām. Šeit nav iereibušu tūristu un skaļas mūzikas naktīs, bet ir komforts, dievišķa daba un nošķirtība no civilizācijas. Šī vieta palīdz atslābināties, atveseļoties un kvalitatīvi atpūsties no pilsētas rosības.

No vēja sīku oļu pludmali un guļamkrēslus pie paša ūdens pasargā mierīgs līcis. Ūdens šeit ir tik dzidrs, ka var saskatīt 25 metru dziļu dibenu. Katru dienu viesnīcā Jūs sagaidīs zviedru galds ar izciliem veģetāriešu ēdieniem, svaigiem augļiem un dārzeņiem.

Cena: pilna summa vienam dalībniekam 500 € un 350$ (~865€)

 1. Lidojums 270€. Rīga (17 JUN 15:40) – Stambula – Antālija (17 JUN 21:35). 
  Rezervēta grupas biļete 35 cilvēkiem
 2. Joga un organizācija 230€. Cenā ietilpst semināra organizēšana un dzīvošana, 2-3 jogas nodarbības (no rīta 6-8.00, pēcpusdienā, mākslas terapija, vakarā 18.30-20.00).
 3. Dzīvošana  un ēšana 350$. Dzīvošana divvietīgā numuriņā (8 naktis) ar brokastīm, launagu un vakariņām.

Transfērs: pamatgrupai transfērs ietilpst samaksā. Tiem, kas atlido ar citiem reisiem, atsevišķais transfērs izmaksās apmēram 15-20 €.

Īpašas cenas ceļotājiem ar bērniem! Vienam bērnam vecumā no 0 līdz 6 gadiem – uzturēšanās viesnīcā ir bezmaksas. Vienam bērnam vecumā no 6 līdz 12 gadiem – atlaide 50%.

Papildus ekskursijas: Turku pirts „Hamam” ar ārstnieciskajiem dubļiem un masāžu (40 €), dienas pārbrauciens ar kuģīti, antīkās pilsētas „Olimpus” pilsdrupu apskate (30 €), nakts ekskursija ar kāpšanu leģendārajā kalnā „Himera” (10 €).

Apmaksas kārtība:

1) Līdz 15. martam – avanss 300 €

2) Līdz 15. maijam – 200 €

3) Jāņem līdzi - 400$

Pieraksts un reģistrācija: darakova( at )inbox.lv

Jautājumi: +371 29250994, Viktorija Darakova

Cena: 865 EUR

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}