Shakti
Atpakaļ

KARMISKĀ ASTROLOĢIJA «UZVARI DRAKONU UN ATKLĀJ SAVU TALANTU»

No 22. septembra 2021. gada. Kurss sastāv no 30 nodarbībām 1,5 stundu garumā, trešdienās 19.00

Horoskops ir mūsu «kosmiskā pase». Tas parāda no kurienes mēs nākam un uz kurieni mēs ejam. ASTROPSIHOLOĢIJA nav pareģošana, bet tā ir metode, kas caur astroloģiskajām atslēgām palīdz ieraudzīt savas stiprās un vājās puses, iemācīties izmantot savus talantus un atbrīvoties no netikumiem. Palīdz saprast, kāpēc mēs vairākkārt kāpjam uz vieniem un tiem pašiem «grābekļiem» un ko mēs varam ar to darīt, lai darbotos efektīvāk un iegūtu iekšējo apmierinātību.

Tā ir unikāla sistēma, kuru ģeniāli formulējis mans skolotājs I.Vetrovs, un tur redzami savi talanti, galvenie šīs inkarnācijas Uzdevumi, Minimālā un Maksimālā programma – spēle ar «Drakonu». To visu var ieraudzīt caur ATTĪSTĪBAS VEKTORIEM.

«DRAKONS» parāda mūsu galveno netikumu, pamata negatīvo shēmu, mūsu pilnīgi neaizsargāto daļu. Drakons nav sods, bet galvenais skolotājs, kas māca ļoti skarbi. Viņš rada mums dažādas situācijas, caur kurām mēs izjūtam sāpes, vilšanos, ciešanas un slimības.

Mūsu uzdevums nav atbrīvoties no tā, ko hipertrofē Drakons, bet transformēt to citā kvalitātē. Spēlēt ar Drakonu un to uzvarēt nozīmē atklāt savu talantu, attīstīt šo TALANTU, kādu šīs dzīves ĢENIALITĀTI. Tas atnes laimi un reālus panākumus!

Atklāt savu Talantu ir visas dzīves uzdevums! Šis talants vienmēr ir unikāls, tāpēc pieprasīts! Atklāt to ir pats lielākais prieks (Kama – prieks, laime, mīlestība). Kad talants ir pieprasīts, par to visi ar prieku maksā (realizējās Artha – tiek nodrošināts pienācīgs materiālais stāvoklis). Caur to tiek izpildīts pienākums pret sabiedrību un ģimeni (Dharma). Un savukārt tas viss ved uz pašrealizāciju (Mokšu).

Tikt galā pašam ar savu horoskopu ir ļoti lietderīgi. Kad mums par to stāsta astrologs – mēs atceramies tikai to, ko jau zinām, kam piekrītam. Jaunais pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Tādas lietas prasa laiku un rūpīgu pārdomāšanu.

Astropsiholoģijas pamatā ir Hipokrāta principi, kas skan šādi: «Es nemēģināšu prognozēt laimi, apmierināt neveselīgu ziņkārību, izbrīnu vai mistificēt. Es dodu padomus tikai tiem, kam ir problēma un kuri jūt vajadzību pēc palīdzības. Prognožu un paredzēšanas vietā es cenšos nodrošināt pareizu domāšanu, kas palīdz mīkstināt un pilnībā novērst negatīvas tendences. Es pieturos pie brīvas gribas skatu punkta un emocionālas paškontroles pretstatā fatālismam un iepriekšnoteiktībai».

Kurss sastāv no 32 nodarbībām 1,5 stundu garumā

Šajā kursā jūs iemācīsieties saprast:

 • Astroloģijas valodu: kā veidojas Zodiaks un Horoskops?
 • Planētu īpašības, kādus dzīves aspektus tās parāda?
 • Kā novērtēt planētu Spēku un Vājumu? Nepilnības un Talantus?
 • Planētu noskaņojumu trīs stāvokļos: tamas, radžas satva
 • Kādā vecumā iestājās Karmiskais briedums?
 • Kādas stiprās puses (Talanti) jums jau ir iegūti iepriekšējās inkarnācijās?
 • Kurš ir mans Debesu skolotājs (Sargeņģelis)? Kā es varu kalpot cilvēkiem?
 • Attīstības vektori? Kādas īpašības nepieciešams attīstīt?
 • Šīs inkarnācijas programma Minimums. Ko man jāiemācās?
 • Programma Maksimums? Kāds ir mans Drakons – pamata klupšanas akmens?
 • Apskatīsim kā strādā negatīvā lamatu sistēma.
 • Izskatīsim katra Drakona spēles analoģiju!

Šis kurss ir loģisks mana kursa "Vēdiskā Numeroloģija" un "Karmas Likumi" turpinājums, lai arī to var apmeklēt arī atsevišķi. Šī sistēma atšķirās no Vēdiskās astroloģijas: horoskopu veido uz Tropiskā horoskopa bāzes, atšķirās mērķi un skaidrojums. Praktiski netiek apskatīta pareģošanas daļa, toties vairāk uzmanības tiek veltīts praktiskam vājo un stipro īpašību (Talantu) apskatam.

Kursu vada Viktorija Darakova
Kurss būs krievu valodā
Cena: 15 EUR par katru nodarbību atsevišķi (būs 30 nodarbības)
Cena maksājot uzreiz par visu kursu: 380 EUR
Iespējams piedalīties online režīmā, klausoties ierakstus.
Pieteikšanās kursam: info( at )shakti.lv, 28635980

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}