Shakti
Atpakaļ

Konsultācija Veselības Jautājumos

Zināšanu jomas: Ajurvēda

Palīdzēs piemeklēt individuālu ārstēšanas un profilakses veidu dažādām saslimšanām, izmantojot Ajurvēdas, rietumu medicīnas un vēdiskās astroloģijas principus.

Medicīnas zinātņu doktors Juris Ērenpreiss savā praksē apvieno senās Ajurvēdas gudrību ar modernās medicīnas sasniegumiem, lai atrastu optimālu veidu, kā cilvēkiem izārstēties un saglabāt veselību.

Ajurvēda ir vērsta uz slimības cēloņa likvidēšanu, un, apvienojot šo pieeju ar modernās medicīnas iespējām, var izārstēt neizārstējamo.

  • Ajurvēdiskās konstitūcijas noteikšana
  • Individuālas diētas ieteikšana, pamatojoties uz Ajurvēdas un došu principiem
  • Atveseļošana un profilakse, tai skaitā attīrošas procedūras (pančakarma, detoks programma), dziednieciskas un atjaunojošas procedūras katram pēc individuālas nepieciešamības
  • Hronisku un akūtu slimību ārstēšana

Speciālisti:

Komentāri

Labdien! Sirsnīgs paldies Dr. Jurim Ērenpreisam un centra meitenēm par manu pirmo Pančakarmu! Tas bija brīnišķīgs darbs ar sevi, attīrīšanās ne tikai fiziskā, bet arī garīgā līmenī. Es nezināju, ka var justies tik skaisti un tā atvērties dzīvei un sev! Paldies par Jūsu programmu, uzraudzību, motivāciju un sirsnīgu aprūpi! Masāžas meitenēm zelta rokas un sirds! Noteikti nākšu vēl, lai uzturētu jauniegūtās kvalitātes savā dzīvē!

Viktorija

Paldies, Viktorija, par sirsnīgajiem vārdiem! Mums prieks būt noderīgiem, un ar Jums bija ļoti patīkami strādāt. Juris

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vēlējos pateikt lielu paldies Jeļenai Minajevai par konsultāciju, kuras laikā atklāju un sapratu visbūtiskākās un fundamentālākās lietas, kurām pievērst uzmanību un ar ko sākt ceļā uz labāku, piepildītāku dzīvi! Savu dzīvi! No viņas kabineta es iznācu pavisam cits cilvēks! Paldies par vērtīgāko sarunu manā dzīvē! Visiem, kas patiešām vēlas mainīt savu dzīvi un tās lietā arī daudz darīt, iesaku gan konsultāciju pie Jeļenas, gan Ajūrvēdas kursu! Viktorija

Viktorija

Paldies, Viktorija, par jaukajiem vārdiem, esam no sirds priecīgi!

Juris Ērenpreiss

Labdien! Interesē psoriāzes ārstēšana balstoties uz Ajūrvēdas preparātiem un procedūrām. nepieciešama konsultācija. Paldies.

Kadija

Labdien, šai sakarā lai pierakstītos uz konsultāciju pie Dr. Jura Ērenpreisa, lūdzam zvanīt 11.00-19.00 pa tel. 67228233, 28635980.

Juris Ērenpreiss

Labdien!Vai varat palidzet osteartrozes slimibas gadijuma, klasiska medicina ka vienigi izeju piedava celu protezesanu.

Mara

Labdien, Jums jāzvana (28635980, 67228233, 11.00-19.00) un jāpierakstās uz konsultāciju pie Dr. Ērenpreisa, līdzi jāņem visi izmeklējumi un analīzes.

Juris Ērenpreiss

Vai veģetatīvo distoniju var izārstēt ar Jūsu metodēm?

Līga

Labdien, jā - ļoti labi ārstējam veģetatīvo distoniju. Jums jāpierakstās uz konsultāciju pie Dr. J. Ērenpreisa, tel. 67228233, 28635980, var zvanīt no 11.00-20.00.

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vai Jūs spējat palīdzēt arī reimatoīdā artrīta gadījumā?

Inga

Labdien, lielākai daļai no šādiem pacientiem mums ir izdevies palīdzēt. Jums jāpierakstās uz konsultāciju pie Dr. J. Ērenpreisa, tel. 67228233, 28635980, var zvanīt no 11.00-20.00.

Juris Ērenpreiss

Sakiet kā ar fobijām un veģetativo distoniju? Esmu 80 procenti vattas doša.Vai jums būtu interese sniegt ari konsultacijas Jelgava?

evija

Labdien, ar Ajūrvēdas dažādām procedūrām un preparātiem, kā arī specializētām praksēm un meditācijām šīs lietas diezgan labi var novērst. Jāpierakstās pie Dr. Jura Ērenpreisa uz konsultāciju pie administratora. Uz Jelgavu braukt nevarēsim:)

Juris Ērenpreiss

Labdien! Vai tiešām ajūrvēda ārstē arī psihiskus traucējumus,tai sk.šizofrēniju? Paldies! Marika

Marika

Labdien, psihiskie traucējumi ir visgrūtāk ārstējami (pat onkoloģiskās slimības ir vieglak ārstējamas ar Ajūrvēdas palīdzību). Ir speciālas procedūras - Shirodhara, preparāti, u.c., taču šiem pacientiem parasti ir grūti palīdzēt.

Juris Ērenpreiss

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}