Shakti
Atpakaļ

Konsultācijas Ģimenes Dzīves Jautājumos

Zināšanu jomas: Ajurvēda, Astroloģija

Ģimenes terapija pēc Berta Hellingera metodes. Attiecības ar partneri, vecākiem, bērniem, krīzes ģimenē, simptomi vai slimības, kas atkārtojas paaudzēs.

Ģimenes terapija pēc Berta Hellingera metodes. Attiecības ar partneri, vecākiem, bērniem, krīzes ģimenē, simptomi vai slimības, kas atkārtojas paaudzēs.

Viss, kas ar mums notiek mūsu dzīvē, jau ir ieprogrammēts mūsu apziņā. Mēs parasti vainojam citus, nonākot nepatikšanās, nesaprotot, ka cilvēki, kas ir mums līdzās, nav tikai gadījuma pēc.  Mūsu ķermeņa slimības – tie ir tikai sasprindzinājuma, apvainojumu vai baiļu signāli tad, kad mēs nespējam kaut ko pieņemt, kaut ko piedot.

Būdami paši savu ilūziju gūstā, mēs nespējam saskatīt, kas ir īsti par iemeslu notiekošajam, kāpēc rodas slimības un konflikti.

Vācu psihoterapeita Berta Hellingera metode, kura ieguvusi apzīmējumu "Ģimenes  iekārta" ļauj citādāk palūkoties uz notiekošo, nomainīt savas iesakņojušās programmas pret jaunām, kas viesīs saticību un mieru dvēselē. Metode mūs atgriež pie sen aizmirstām ģimenes vērtībām, pie dzimtā pastāvējušās kārtības un likumiem. Šī metode ātri iekaroja popularitāti visā pasaulē, un pat lielākie skeptiķi piekrīt tam, ka "ģimenes iekārta" attīra dvēseli, liek atgriezties pie "nešaubīgās mīlestības" visdziļākajā nozīmē, tā nevienu neatstāj vienaldzīgu.

Metode palīdz, ja jums ir:

  • sarežģītas attiecības ar vecākiem
  • grūti izveidot noturīgas attiecības ar partneri
  • sarežģītas attiecības ar bērniem, bērnu nav
  • krīze ģimenes dzīvē
  • simptomi un slimības, kas raksturīgas vairākām dzimtas paaudzēm.

Atklājot ģimenes dzīves samezglojumu būtību, iespējams pāriet uz principiāli jaunu un kvalitatīvu savstarpējo attiecību līmeni ar apkārtējiem un izprast, kādi ir jūsu tuvinieku dīvainās uzvedības un jūsu savstarpējo neapmierinošo attiecību iemesli.

Speciālisti:

Komentāri

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}