Shakti
Atpakaļ

MAHA SHIVA RATRI 2021 SHAKTI CENTRĀ ONLINE

11. marts, 18.00 līdz 06.00 (no rīta)

Šogad esam izplānojuši Maha Shiva Ratri Online programmu. Visā pasaulē Šivas pielūdzēji šajā dienā badojas un skaita Šivas mantras, klausās viņa puranas, dzied badžanus, paliekot nomodā līdz "Lingodbhava" laikam (tas ir līdz pusnaktij), bet izturīgākie ir nomodā visu nakti.

Maha Šivaratri ir īpaša diena gadā (Magha mēneša Krišna pakša nakts pirms Amavasjas): šajā dienā Visumā pusnaktī (Lingodbhava laikā) parādījās Šivas enerģija ugunīga Lingama formā. Vēlāk, Maha Šivaratri dienā – apprecējās Šiva ar Parvati. Tādējādi, šī ir nakts, kad uz Zemes nolaižas Šivas jeb vīrišķā Visuma enerģija, un kad tā saplūst ar Zemes jeb sievišķo enerģiju – ar Parvati (jeb Prakriti): kad saplūst dvēsele ar ķermeni, garīgais ar materiālo. Tieši tādēļ šajā naktī ir jābadojas un jābūt nomodā: lai mēs būtu tīri un atvērti šo dievišķo enerģiju saplūšanai mūsos. Tādēļ arī Šiva visiem, kas šajā naktī meditē uz viņu – dāvā vēlmju piepildījumu: ja mūsos savienosies Visuma Dvēsele (Šiva) ar Dievišķo Māti Dabu (Parvati), tad protams visa Visuma enerģija mums palīdzēs sasniegt to, ko nu katrs vēlas: veselību, labklājību, mīlestību, garīgu attīstību.

Tā kā šogad parastais – klātienes formāts nav iespējams, tad zemāk pievienojam programmu pudžām, kuru veikšanas laikā mēs tās raidīsim online Shakti centra Facebook mājas lapā.

18.00 – 19.00: GANESH PUDŽA un SADYOJAYT RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas radīšanas enerģijai)

21.00 - 22.00: VAMDEV RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas uzturēšanas enerģijai)

23.00 - 00.30 (naktī): AGHORA RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas iznīcināšanas enerģijai) un MAHALINGAS DARSHANS (Lingodbhavas laikā – pusnaktī)

02.00 - 03.00: TATPURISH RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas garīguma attīstības un ego iznīcināšanas enerģijai)

04.30 - 06.00: ISHANA RUDRABISHEKAM (pudža veltīta Šivas nemirstīības un mokšas enerģijai), MAHAMRYTUNJAYA džapa, MAHAARATI un PRASADAM

Piedāvājam iespēju, ka jūsu vārds tiek iekļauts pudžu sankalpā - tas nozīmē, ka visas pudžas un abhišeki tiek veikti ar jūsu atbalstu (un jūsu vārdā jūsu labklājībai un vēlmju piepildīšanai) – kas daudzkārt pastiprinās jūsu lūgšanu spēku.

Ziedojuma apmērs vienam cilvēkam: 50 EUR.

Savāktie ziedojumi pēc Shakti centra tradīcijas, tiks nodoti mūsu Gurudži Šri Swami Prakašanand Saraswati Teet Maharaj Ašramam Himalajos, tā uzturēšanas izdevumu segšanai. Tādējādi, ziedotāji vairos arī savu labo karmu, atbalstot mūsu Guru Ašramu.

JA VĒLATIES JŪSU VĀRDA IEKĻAUŠANU RITUĀLOS, PIESAKATIES LŪDZU LAICĪGI, VĒLĀKAIS LĪDZ TREŠDIENAS (10.MARTA) VAKARAM.

Lūdzu uz mūsu e-pastu "info( at )shakti.lv" nosūtiet savu vārdu/uzvārdu un Chandra nakšatru (kas nezin savu Chandra nakšatru, lūdzu norādiet precīzus dzimšanas datus ar laiku un vietu).

Ziedojumus (skaidrā naudā) Shakti centrā pieņemsim pirmdien un trešdien 12.00-20.00

ॐ नमः शिवाय

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}