Shakti
Atpakaļ

MAHA SHIVA RATRI 2023 SHAKTI CENTRĀ

18.feburārī, 17.30 līdz 06.00 (no rīta 19.februārī)

Izmaiņas šī gada programmā: DALĪBA MAHA SHIVARATRI TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA! IEEJA - TIKAI NO 17.00-17.30. Pierakstām tikai tos, kas vēlas un var piedalīties Mahašivaratri programmā no paša sākuma, un vēlams - līdz rītam. Pēc 17.30 vairs neviens netiks ielaists. Pēc iespējas, translēsim Mahašivaratri arī online mūsu FB mājas lapā.

Kā parasti, Shakti centrā notiks tradicionālā Maha Shiva Ratri programma. Visā pasaulē Šivas pielūdzēji šajā dienā badojas un skaita Šivas mantras, klausās viņa puranas, dzied badžanus, paliekot nomodā līdz "Lingodbhava" laikam (tas ir līdz pusnaktij), bet izturīgākie ir nomodā visu nakti.

Maha Šivaratri ir īpaša diena gadā (Magha mēneša Krišna pakša nakts pirms Amavasjas): šajā dienā Visumā pusnaktī (Lingodbhava laikā) parādījās Šivas enerģija ugunīga Lingama formā. Vēlāk, Maha Šivaratri dienā – apprecējās Šiva ar Parvati. Tādējādi, šī ir nakts, kad uz Zemes nolaižas Šivas jeb vīrišķā Visuma enerģija, un kad tā saplūst ar Zemes jeb sievišķo enerģiju – ar Parvati (jeb Prakriti): kad saplūst dvēsele ar ķermeni, garīgais ar materiālo. Tieši tādēļ šajā naktī ir jābadojas un jābūt nomodā: lai mēs būtu tīri un atvērti šo dievišķo enerģiju saplūšanai mūsos. Tādēļ arī Šiva visiem, kas šajā naktī meditē uz viņu – dāvā vēlmju piepildījumu: ja mūsos savienosies Visuma Dvēsele (Šiva) ar Dievišķo Māti Dabu (Parvati), tad protams visa Visuma enerģija mums palīdzēs sasniegt to, ko nu katrs vēlas: veselību, labklājību, mīlestību, garīgu attīstību.

17.30 – 18.00: OM NAMAH SHIVAYA

18.00 – 19.00: GANESH PUDŽA un SADYOJAYT RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas radīšanas enerģijai)

21.00 - 22.00: VAMDEV RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas uzturēšanas enerģijai)

23.00 - 00.30 (naktī): AGHORA RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas iznīcināšanas enerģijai) un MAHALINGAS DARSHANS (Lingodbhavas laikā – pusnaktī)

02.00 - 03.00: TATPURISH RUDRABHISEKAM (pudža veltīta Šivas garīguma attīstības un ego iznīcināšanas enerģijai)

04.30 - 06.00: ISHANA RUDRABISHEKAM (pudža veltīta Šivas nemirstīības un mokšas enerģijai), MAHAMRYTUNJAYA džapa, MAHAARATI un PRASADAM

Piedāvājam iespēju, ka jūsu vārds tiek iekļauts pudžu sankalpā - tas nozīmē, ka visas pudžas un abhišeki tiek veikti ar jūsu atbalstu (un jūsu vārdā jūsu labklājībai un vēlmju piepildīšanai) – kas daudzkārt pastiprinās jūsu lūgšanu spēku.

Ziedojuma apmērs vienam cilvēkam: 54 EUR

Savāktie ziedojumi pēc Shakti centra tradīcijas, tiks nodoti mūsu Gurudži Šri Swami Prakašanand Saraswati Teet Maharaj Ašramam Himalajos, tā uzturēšanas izdevumu segšanai. Tādējādi, ziedotāji vairos arī savu labo karmu, atbalstot mūsu Guru Ašramu.

JA VĒLATIES JŪSU VĀRDA IEKĻAUŠANU RITUĀLOS, PIESAKATIES LŪDZU LAICĪGI, VĒLĀKAIS LĪDZ 12.FEBRUĀRIM.

Lūdzu uz mūsu e-pastu "info( at )shakti.lv" nosūtiet savu vārdu/uzvārdu un Chandra nakšatru (kas nezin savu Chandra nakšatru, lūdzu norādiet precīzus dzimšanas datus ar laiku un vietu).

Ziedojumus var veikt:

1) skaidrā naudā Shakti centrā darbadienās 11.00-19.00, sestdienās 10.00-14.00.

2) ar pārskaitījumu uz kontu (šajā gadījumā maksa 72 EUR). Lūdzu uzrakstiet mums uz e-pastu "info( at )shakti.lv", un mēs izsūtīsim jums rekvizītus apmaksai.

ॐ नमः शिवाय

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}