Shakti
Atpakaļ

Šani pudža

sestdien 3. decembrī plkst. 8.30.

Šī pudža būs veltīta Saturnam - Šani Devam. Šani pārvalda cilvēka negatīvo karmu jeb likteni, ko mēs praktiski nevaram ietekmēt un izmainīt. Šani atnes mums ciešanas, jo viņam nav citas izvēles. Šani ir jāatnes mums tā karma, ko mēs paši esam nopelnījuši ar savām iepriekšējām darbībām. Mēs varam tikai censties to pazemīgi pieņemt, uzdodot sev nevis jautājumu "par ko man šīs ciešanas?", bet - "kādi secinājumi man ir jāizdara? kā man jāmainās, lai neatkārtotu vairs savas kļūdas un neveidotu atkal negatīvu karmu ar savām šīsdienas darbībām, lai man atkal nebūtu jācieš nākotnē?"

Šani ir lēnākā Graha (planēta), kas katrā Zodiaka zīmē atrodas vidēji 2.5 gadus, šajā laikā atnesot mums mūsu negatīvo karmu tajās dzīves sfērās, kuras atbilst šai Zodiaka zīmei mūsu horoskopā. Šobrīd Šani gatavojas pāriet no Vriščikas (Skorpiona)( uz Dhanu (Strēlnieku), kas notiks janvārī. Tādējādi nākamos 2.5 gadus cilvēkiem negatīvi notikumi būs saistīti ar tām dzīves sfērām, kas katra individuālā horoskopā saistīti ar Dhanu. Pudžas laikā lūgsim Šani dod mums spēku izturēt šos pārbaudījumus. Lūgsim spēku vīrišķīgi un pacietīgi uzņemt to, ko mēs nevaram ietekmēt, un dot mums spēku izmainīt to, ko mēs varam izmainīt, un - dot mums gudrību, viedumu atķirt šīs divas lietas.

Dalība - bezmaksas (par ziedojumiem). Līdzi ņemiet zilus un baltus ziedus, melnās sezama sēklas, sezama vai sinepju eļļu, dzelzs monētas. Pudžas laikā veiksim arī melna Šiva Lingama abhišeku ar eļļu.

Saraksts: Klikšķiniet šeit, lai apskatītu centra nodarbību sarakstu

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}