Shakti
Atpakaļ

SHAKTI CENTRĀ IR IESPĒJA SAŅEMT INDIVIDUĀLU ĢIMENES KONSTELĀCIJU SESIJU, UN DZIEDĒŠANU NO TRAUMĀM INDIVIDUĀLU SESIJU

17.-21. augusts, 2020, 11.00-19.00

Shakti centrā ir iespēja saņemt individuālu Ģimenes konstelāciju sesiju, un Trauma healing (dziedēšana no traumām) individuālu sesiju pēc Pītera Levina metodes.

Sesijas vada Liza Martin (Abika), www.lizamartin.it

Sesija ilgst 1.5 stundu

Sesijas maksa 70 EUR

Informācija un pieraksts Shakti centrā

__________________________________________________________________________________________________

Traumu dziedēšana pēc Pītera Levina metodes

Traumu dziedēšana pēc Pītera Levina metodes – tā ir spēcīga tehnika, kas domāta tam, lai atbrīvotos no psiholoģisku traumu sekām un iziešanai no hroniska stresa stāvokļa. Ar šīs tehnikas palīdzību tiek panākts dabīgās ķermeņa aizsargreakcijas cikla noslēgums, atbrīvojot graujošo enerģiju, kas ir tikusi bloķēta ķermenī sakarā ar procesa nepabeigtību. Tādā veidā tiek likvidēts cēlonis, kas izraisa traumas simptomus. Tas kļūst iespējams pakāpeniska un maiga procesa rezultātā, kura laikā tiek apzinātas dažādas fiziskā ķermeņa sajūtas un apspiestas emocijas.

Izdziedēšanas procesam nav nepieciešams, lai cilvēks par jaunu pārdzīvotu vai pārstāstītu traumējošo notikumu. Šī metode dod iespēju aktivizēt, izdzīvot un pabeigt mūsu ķermeņa reaciju uz traumējošo notikumu – "cīnīties, bēgt, vai sastingt"- drošā un aizsargātā enerģētiskā laukā.

Kad process dabīgā veidā tiek pabeigts, sasprindzinājuma vai naida izjūtas nomaina miera un drošības sajūta. Depresijas sajūtu sākumā nomaina bezpalīdzības un sastinguma izjūta, kas pēc tam transformējas spēka izjūtā un pārliecinātībā par sevi.

Traumu dziedēšanas metode (Somatic Experiencing) "pārstartē" nervu sistēmu, atjauno iekšējo balansu, pastiprina spēju pretoties stresam, palielina cilvēka dzīves spēku un viņa spēju aktīvi piedalīties dzīves procesos.

Cena: 70 EUR

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}