Shakti
Atpakaļ

Shani and Mangala Graha Shanti Pooja

Sestdien, 6. februārī plkst. 9:00.

Februāra otrajā pusē Mangal (Marss) savienosies vienā zīmē - Vrischika (Skorpionā) ar Shani (Saturnu). Shani-Mangal yoga (Saturna-Marsa savienojums) ir ārkārtīgi nelabvēlīgs savienojums, it īpaši tādēļ, ka Skorpions ir Visuma horoskopa 8. zīme, kas ir Dzīves un Nāves zīme. Šāda joga izraisa dažādus nelaimes gadījumus ar dzīvības apdraudēšanu, dažādas smagas slimības, operācijas, utt.. Šoreiz tas draudēs ne vien daudziem cilvēkiem personīgi, bet izraisīs arī globāla mēroga draudus (karadarbību un globālu nelaimju saasināšanās, jo tiek skarta Visuma Dzīves un Nāves zīme).

Tādēļ aicinām uz Shani un Mangala Graha Shanti pudžu, kuras laikā centīsimies kaut daļēji kompensēt šīs negatīvās kombinācijas sekas. Jāatzīmē, ka šis nelabvēlīgais savienojums saglabāsies līdz septembra vidum (ar aptuveni mēneša pārtraukumu vasarā, kad Mangal retrogrādas kustības dēļ atgriezīsies Tulā jeb Svaros).

Dalība - bez maksas, līdzi vēlams ņemt zilus un sarkanus ziedus; sezama vai sinepju eļļu, melnās sezama sēklas; sarkanās lēcas, medu; zilus un sarkanus akmeņus.

Speciālisti:

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}