Shakti
Atpakaļ

Terapeitiskā Taro un jogas Taro.

Aicinām pirmdien 17. septembrī plkst. 19.30-20.45 uz bezmaksas demo, un 18. septembrī otrdien plkst. 19.30-21.30 uz semināru.

Aicinām pirmdien 17. septembrī plkst. 19.30-20.45 uz bezmaksas demo, un 18. septembrī otrdien plkst. 19.30-21.30 uz semināru „Terapeitiskā Taro un jogas Taro. Taro transa deja". Seminārs attīsta jutību papildus enerģijas iegūšanai; dos zināšanas par Taro kārtīm, un kā ar tām meditēt. Taro transa deja ir tehnika, kurā cilvēks ar dažādu kustību palīdzību tiek izvadīts ārpus „prāta stāvokļa" un ievadīts dziļā transa stāvoklī, kas mūsu dienās ir ļoti nepieciešams, lai atbrīvotos no stresa, mentāliem un emocionāliem sasprindzinājumiem, un blokiem fiziskā ķermenī. Tā ir iespēja iepazīties ar Taro ceļu, un tā saistību ar mūsu ikdienas dzīvi.

Semināru vada Franciska Ortega. Franciska ir Čīles aktrise, kas pamazām iepazina jogas zināšanas un dziedniecības mākslu. Sajutusi iekšējās balss aicinājumu, Franciska devās uz Mongoliju un Sibīriju, kur iepazinās ar Radža jogas zināšanām, sastapa dažādus Skolotājus un dziedniekus. Viņa sāka praktizēt veselīgu dzīves veidu, apguva transa dejas metodes un dziednieciskas spējas. Kopš 2008. gada vada dziedniecības, maģisko mākslu, transa deju, enerģijas pārvaldīšanas un sievišķās gudrības seminārus visā pasaulē. Šobrīd strādā galvenokārt Spānijā un Meksikā, kur ir dibinājusi kustību „Dvēseles zieds" – sievišķās enerģijas attīstības kustība, kas palīdz sievietēm pārvaldīt savu seksuālo enerģiju, personīgās attiecības un emocionālo sfēru.

Semināra maksa 10 Ls. Demo pirmdien – bezmaksas. Pieteikties lūdzu Shakti centrā pa tel. 67228233, 28635980, e-pastu: info( at )shakti.lv.

Komentāri

Ja vēlaties dot komentāru vai uzdot kādu jautājumu, lūdzu aizpildiet formu.

Uz augšu Atpakaļ
x

#{title}

#{text}